پودر لیمو خشک فردی را از بستر بیماری نجات داد

مرکباتی مانند لیمو حاوی ویتامین C هستند، یک آنتی اکسیدان اولیه که به محافظت از سلول ها در برابر رادیکال های آزاد آسیب رسانده کمک می کند.

علاوه بر این، ویتامین C در پودر لیمو خشک همچنین در کمک به سنتز کلاژن، جذب آهن و تولید هورمون به بدن شما نقش دارد. علاوه بر این، عدم مصرف کافی ویتامین C ممکن است علائمی مانند:

  • افزایش حساسیت به عفونت ها
  • خشکی دهان و چشم
  • پوست خشک
  • ستگی
  • بیخوابی
  • لق شدن دندان ها

در حالی که لیمو در صدر فهرست مرکبات سرشار از ویتامین C قرار ندارد، اما همچنان منبع خوبی است. فشردن آب یک لیموی 48 گرمی در یک لیوان آب، 21 درصد از ویتامین C را تامین می کند.

ممکن است از کاهش وزن حمایت کند
نوشیدن آب لیمو ممکن است به شما کمک کند مصرف آب خود را افزایش دهید، که اغلب منبع مورد اعتماد به عنوان یک استراتژی کاهش وزن توصیه می شود. با این حال، شواهد محدودی برای توجیه این موضوع وجود دارد.

پودر

در مطالعه‌ای در سال 2018، محققان دریافتند که شرکت‌کنندگانی که به آنها آموزش داده شده بود قبل از خوردن یک وعده غذایی آزمایشی آب بنوشند، نسبت به زمانی که به آنها دستور داده شده بود غذای آزمایشی را بدون «از قبل بارگیری» با آب بخورند، غذای کمتری خوردند.

هنگامی که شرکت کنندگان قبل از خوردن یک وعده غذایی آزمایشی آب می نوشیدند، علیرغم خوردن غذای کمتر، به میزان قابل توجهی احساس سیری کمتری نداشتند.

نویسندگان این مطالعه به این نتیجه رسیدند که مصرف آب قبل از غذا ممکن است یک استراتژی موثر برای کاهش وزن باشد، اگرچه مکانیسم اثر ناشناخته است.

نوشیدنی های شیرین شده با شکر – مانند آبمیوه، نوشابه، نوشیدنی های ورزشی، آب شیرین و نوشیدنی های انرژی زا – منبع اصلی قندهای افزوده شده در رژیم غذایی آمریکایی هستند.

نوشیدن منظم این نوشیدنی ها با طیف وسیعی از شرایط سلامتی مرتبط است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.