پاره شدن شلنگ پلاستیکی توالت در یک پارک سبب آب گرفتگی معابر آن شهر شد

من خانه ای دارم که در سال 1996 ساخته شده است که از خطوط تامین توالت سوارد با یک مهره اتصال پلاستیکی و یک شلنگ پلاستیکی توالت تامین فولاد ضد زنگ انعطاف پذیر استفاده می کند.

غروب گذشته (خوشبختانه من در خانه بودم) مهره پلاستیکی را دو نیم کرد و از کاسه توالت جدا شد و آب را با سرعت بالا در حمام پاشید. خوشبختانه من توانستم در عرض چند دقیقه جریان را متوقف کنم که منجر به حداقل آسیب شد، اما خطر این وضعیت را برای من برجسته کرد.

من متعاقباً شلنگ را برداشتم و مهره پلاستیکی را که از هم جدا شده بود را بررسی کردم. تحقیقات بیشتر در اینترنت نشان می‌دهد که برخی از این خطوط عرضه با مهره‌های پلاستیکی معیوب ساخته شده‌اند که با گذشت زمان ممکن است از کار بیفتند و باعث آسیب فاجعه‌بار آب شوند.

به نظر می رسد که خط عرضه اصلی است. سوالی که من از دیگران دارم این است که برای جلوگیری از تکرار این وضعیت چه نوع و مارکی از خطوط عرضه با بالاترین کیفیت خواهد بود.

من فرض می کنم که اتصال دهنده های فولادی ضد زنگ یا برنجی بسیار ارجح هستند، اما به نظر می رسد که اکثریت قریب به اتفاق خطوط عرضه توالت فروخته شده دارای مهره های اتصال پلاستیکی هستند.

اگر چنین است هر چند وقت یک بار باید این خطوط را جایگزین کرد تا خطر کاهش یابد. من همچنین به دنبال نصب یک سیستم Water Cop برای کاهش بیشتر خطر هستم و از هرگونه نظر دیگران در مورد خطوط تامین توالت و سیستم Water Cop استقبال می کنم.

 

قرقره های خرطومی برای باد کردن، باز کردن و ذخیره طول شیلنگ که برای انتقال گازها و مایعات برای کاربردهای صنعتی طراحی شده است استفاده می شود.

قرقره های شلنگ از فولاد، فولاد ضد زنگ، پلاستیک یا چوب ساخته شده اند. اکثر محصولات دارای پورت هایی برای حفظ جریان سیال در حین پیچیدن هستند. چندین نوع اصلی قرقره شلنگ وجود دارد.

دستگاه های جمع شونده را می توان برای ذخیره سازی فشرده یا حمل جدا کرد. قرقره های شلنگ قابل حمل برای جابجایی با دست طراحی شده اند، معمولاً با یک دسته.

قرقره های اتصال زنده با سخت افزار خاصی تجهیز شده اند که به رسانه اجازه می دهد در حالی که شلنگ هنوز روی حلقه است به جریان خود ادامه دهد.

قرقره های ذخیره سازی برای نگهداری اقلام پیوسته مانند کابل، شلنگ، کاغذ یا طناب برای مدت زمان نسبتا طولانی طراحی شده اند. مجموعه های شیلنگ و قرقره کامل شامل یک قرقره، شیلنگ و سخت افزار یکپارچه مانند یک نازل است.