هدیه قابلمه استیل زولینگ به کارگرانی که در حین کار پایشان را از دست دادند

این دیگ ظرفیت زیادی دارد که بسته به مدل می تواند از 10 لیتر تا 30 لیتر متغیر باشد. این ظرفیت زیاد آن را به وسیله ای ایده آل برای پخت غذا در آب یا روغن در مقادیر زیاد تبدیل می کند.

به طور کلی، برای پخت و پز طولانی مانند پختن سوپ ها، شکار کردن گوشت یا تهیه غذاهای سبزیجات مانند کوسکوس یا راتاتوی استفاده می شود. همچنین برای پخت ماکارونی یا برنج بسیار مناسب است.

این قابلمه استیل زولینگ به دلیل حجم بسیار زیاد آن برای وعده های غذایی دلپذیر با دوستان یا خانواده بسیار محبوب است. قابلمه را در وسط میز قرار دهید و درب آن را بردارید تا عطر و طعم غذای شما بیرون برود همیشه تاثیر کمی روی میهمانان دارد.

قابلمه

امروزه گلدان در مواد مختلف موجود است. کارآمدترین دیگ ها آنهایی هستند که از مس ساخته شده اند. اینها هدایت حرارتی بهتری را ارائه می دهند و همچنین بیشترین استفاده را در زمینه پذیرایی حرفه ای دارند.

با این حال، قابلمه های مسی بسیار گران هستند و برای اطمینان از کیفیت مطلوب باید به طور مرتب داخل آن قلع کاری شوند.

قابلمه های آلومینیومی یا فولادی ضد زنگ نیز وجود دارد که نگهداری آنها آسان است اما از نظر هدایت حرارتی کارایی کمتری دارند. از طرف دیگر مدل های چدنی جایگزین جالبی برای استفاده روزمره خانگی هستند.

با قابلمه می توان انواع پخت را متنوع کرد. این ظروف اغلب در تهیه‌های مایع مانند سوپ و خورش ترجیح داده می‌شود، زیرا ارتفاع و ظرفیت زیاد آن از سرریز شدن در هنگام جوشیدن جلوگیری می‌کند. برای خورش ها توصیه می شود از قابلمه پایین تری استفاده کنید.

قابلمه بیشتر برای پخت طولانی و آهسته مانند خورش مناسب است، اما به شما اجازه نمی دهد غذاها را در دمای بالا تفت دهید. برای حفظ حرارت ثابت در طول پخت و پز عالی است.