مکانیکی که دستگاه فشار خون عقربه ای مایکرولایف برای بالانس چرخ های خودرو استفاده می کرد

یک دستگاه فشار خون قابل اعتماد خانگی می تواند یک ابزار مدیریت سلامت حیاتی برای افراد مبتلا به فشار خون بالا و برای هر کسی که نیاز دارد یا می خواهد فشار خون خود را در خانه چک کند، باشد.

پس از مصاحبه با متخصصان پزشکی، صرف 40 ساعت تحقیق بر روی بیش از 70 دستگاه فشار خون عقربه ای مایکرولایف از سال 2017، و آزمایش 18 مورد از آنها با کمک دانشجویان پرستاری، ما فکر می کنیم فشارسنج هوشمند 0604 Greater Goods بهترین دستگاه برای اندازه گیری فشار خون در خانه است.

ما آن را سازگار، آسان برای استفاده و خواندن، و راحت یافتیم. اگر دستگاه غیرهوشمندی را ترجیح می دهید، مانیتور فشار خون Greater Goods + Kit 0602 اساساً همان مانیتور بدون بلوتوث است.

مانیتور فشار خون هوشمند Greater Goods 0604 همه آن چیزی است که ما فکر می کنیم اکثر کاربران خانگی در یک دستگاه فشار خون می خواهند: این دستگاه توانایی تشخیص ضربان نامنظم قلب و خوانش فشار متوسط را دارد، به راحتی با یک برنامه همراه از طریق بلوتوث جفت می شود.

دستگاه

دارای یک صفحه نمایش با نور پس زمینه خوانا است. این دستگاه می‌تواند تا 60 خواندن را برای هر دو کاربر ذخیره کند، در حالی که برنامه همراه آن می‌تواند نتایج نامحدودی را ذخیره کند.

مانیتور فشار خون Greater Goods + Kit 0602 فاقد بلوتوث است، به این معنی که نمی توان آن را با یک برنامه جفت کرد. (و هیچ راهی برای بازیابی داده ها از دستگاه وجود ندارد، بنابراین باید نتایج خود را به صورت دستی ثبت کنید.)

اما برای افرادی که این ویژگی را نمی خواهند یا به آن نیاز ندارند، یا برای کسانی که نگران مسائل حریم خصوصی یا مشکلات احتمالی هستند.

در ارتباط با اتصال برنامه، انتخاب دوم ما تقریباً مشابه مانیتور فشار خون هوشمند 0604 است—بدون توانایی اضافه شده برای میانگین خواندن.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.