مردی که با قهوه ترک فله 30 کیلو وزن کم کرد

قهوه ترک فله در سراسر جهان محبوب است و مصرف آن در حال افزایش است، به ویژه در بازارهای غیر سنتی. شواهدی وجود دارد که مصرف قهوه ممکن است اثرات مفیدی برای سلامتی داشته باشد. باور مصرف کنندگان در مورد مزایای سلامتی قهوه نامشخص است.

این مطالعه با هدف تجزیه و تحلیل درک مصرف کنندگان از مزایای سلامتی قهوه، مصرف و انگیزه های خرید مصرف کنندگان قهوه با ادراکات مثبت از مزایای سلامتی قهوه، و تمایل به پرداخت برای قهوه با ادعاهای سلامت مرتبط انجام شد.

داده‌ها از طریق نظرسنجی حضوری با مصرف‌کنندگان جمع‌آوری شد، که منجر به یک نمونه آسان از 250 پرسشنامه معتبر برای بسط داده‌ها شد. نتایج با استفاده از تحلیل عاملی و تحلیل رگرسیون لجستیک شرح داده شد.

یافته ها نشان داد که اقلیتی از مصرف کنندگان معتقد بودند که قهوه می تواند اثرات مثبتی بر سلامتی داشته باشد. مصرف‌کننده‌ای که درک مثبتی از فواید قهوه برای سلامتی دارد، بیشتر مرد است، جوان، کار می‌کند، با قهوه غیراسپرسو آشنا است.

مقدار محدودی قهوه مصرف می‌کند معمولاً برای صبحانه نیست و اغلب در محیط‌های اجتماعی قهوه می‌خرد. فروشگاه های خرده فروشی مصرف کنندگان قهوه را به دلیل اثرات انرژی زا و درمانی آن می نوشند.

مصرف قهوه همچنان بر اساس قیمت است، اما مصرف کنندگان علاقه مند به خرید قهوه با ادعای سلامت مرتبط هستند. این فرصت برای بهبود درک مزایای سلامتی قهوه در ذهن مصرف کنندگان وجود دارد.

قهوه یکی از پرمصرف ترین نوشیدنی ها در سراسر جهان است. تخمین زده می شود که مصرف جهانی قهوه، به ویژه در کشورهای غیر سنتی قهوه نوشیدن در آفریقا، آسیا و اقیانوسیه (+ 4.1٪) افزایش یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.