قیمت اجاق گاز صنعتی دو شعله

اجاق های گاز انواع مختلف و متنوعی که کاربرد های گوناگونی دارند. اگر بخواهیم به صورت کلی آنها را دسته بندی کنیم،آنها به دو دسته اصلی:1_اجاق گاز صنعتی.2_اجاق گاز خانگی. که هر کدام زیر شاخه هایی دارند که در ادامه در رابطه با آن ها بخصوص اجاق گاز صنعتی دو شعله توضیحات و نکات مفید و کاربردی ارائه خواهیم کرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت اجاق گاز صنعتی دو شعله

قیمت اجاق گاز صنعتی

قیمت اجاق گاز صنعتی تهیه اجاق گاز دو شعله پایه استیل یکی از موارد ضروری برای مسئول یک رستوران است اما تنوع مدل می تواند آسانی انتخاب را فراهم کند.موارد حائز اهمیت در تهیه اجاق گاز دو شعله همواره رعایت تناسب می تواند بهترین مورد در هر انتخاب باشد، با این حال اگر محیط مربوط به جایی مثل آشپزخانه ها با حجم زیاد اشتغال ، استرس و فشارکاری باشد، رعایت نکردن این مهم موجب افزایش این عوامل و اثر نا مناسبی بر روند کار می شود، پس در انتخاب های خود باید بیشترین دقت و توجه را در نظر دارید تا بتوانید در رتبه های نخست نسبت به رقیبان خود قرار بگیرید.

پیش از هر نوع اقدام به خرید معیار های زیر را برای محصول خود بررسی کنید. نوع اجاق گاز برای خود دقیقاً مشخص نمایید که آیا نوع برقی آن را میخواهید یا گازی یا حتی در نظر دارید از مدل دوگانه آن استفاده کنید به این ترتیب می توانید انتخابی معقول تر را تجربه کنید. ابعاد اجاق گاز معیار مهم دیگری که به هیچ وجه نباید در مورد آن کم کاری کنید انتخاب اجاق گازی با اندازه استاندارد و متناسب با فضای کاری است ، اجاق گاز دو شعله مناسب برای مکان ها با فضای محدود می باشد تا فضای کافی برای دیگر فعالیت ها را برای پرسنل آشپزخانه فراهم کند.

مدل های بزرگ تر و حتی ترکیبی آن برای رستوران ها با فضای بزرگ می تواند مزیت برای آنها محسوب شود. قدرت حرارتی اجاق گاز دو شعله هر میزان اجاق گاز بتواند انرژی کمتری را به حرارت تبدیل نماید قطعا از کیفیت بالاتری برخوردار است برای این که هم مدت پخت را کاهش داده و هم موجب صرفه جویی های بالایی در مصرف انرژی می شود، این توان حرارتی وابسته به تعداد شعله ها نبوده و مثلا اجاق گاز دو شعله می تواند توان حرارتی بالایی نسبت به چهار یا حتی شش شعله داشته باشد و فقط بسته به کیفیت محصول می توان توان های گوناگون را از آن انتظار داشت.

به هر حال کنترل این حرارت نیز نیاز به تجربه دارد برای اینکه تنظیم آن کار سخت تری خواهد بود. تنوع جنس هایی که در اجاق گازها وجود دارد، دست افراد را برای انتخاب باز گذاشته و می توانند هر مدلی را که با ذائقه آنها مناسب تر است، انتخاب کنند مثلا تمام استیل، استیل-شیشه، تمام شیشه همگی انواعی هستند که می توانند برای بعضی جذابیت داشته باشند.

در هر صورت شما بسته به محیط خود که خانگی یا صنعتی است باید یکی از انواع آن را انتخاب نمایید و این مورد علاوه برا موارد بالا که گفته شد در تعیین قیمت نقش دارند و با در نظر گرفتن این عوامل قیمت این محصول در بازار حدودا بین ۱ تا ۶ میلیون تومان می باشد.

اجاق گاز صنعتی دو شعله

اجاق گاز صنعتی دو شعله اجاق گاز های صنعتی انواع مختلفی دارند،در بین این انواع یک مدل خاص توانسته بسیار در این حوضه پیشرفت های بسزایی داشته باشد و طرفدار های زیادی را به خودش جذب کند.این نوع کاربرد های بسیاری در آشپزی های صنعتی نیز دارد،این نوع:مدل اجاق گاز های صنعتی دو شعله می باشد. اجاق گازهای دو شعله صنعتی به چه چیزی می گویند؟ اجاق گاز های دو شعله مفید برای تمامی مراکز غذای آماده و آشپزخانه های هتل ها و کترینگ ها است. دارنده دو شعله خطی ویک فر بسیار عالی است.

دارای تقسیم کننده شعله یکدست در تمامی شعله ها به گونه همزمان است.موثر برای پختن مدل های سس قارچ پاستا و همساز ظرف های مفید برای پخت و پز انواع نیمروها و صبحانه و مدل های خورشت و پاستا مفید است. دارنده سینی روغن گیر در تحت کار است. مشخصات حرفه ای این اجاق های صنعتی به شرح زیر است: اجاق گاز دو شعله صنعتی دارنده اندازه های: طول نود در عرض هشتاد و پنج در ارتفاع نود سانتی متر است.

دارنده بدنه همه از جنس فلز استیل چهار صد و سی خش‌دار قطر هشت دهم است. شیر هایی از جنس باکالیت نسوز با توانایی حرارتی سی صد درجه سانتی گراد را دارا است. این دستگاه زیر مجموعه وسایل آشپزخانه های صنعتی بوده و یک سال ضمانت نامه نوشتنی و ده سال خدمات را به کمک دارد. مقرون به صرفه برای پخت و پز در آشپزخانه های هتل ها و قهوه خانه ها و رستوران ها خواهد بود.

اجاق گاز صنعتی به کدام اجاق گاز ها گویند؟ اجاق گاز های صنعتی به گونه یک وسیله به قصد پخت و پز در رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی و خانگی و حتی برای خانه به کار گرفته می شود. اجاق گاز صنایع دارنده مدل های مختلف و تعداد و مقدار شعله های حرارت دهنده مختلفی است. دارندگان رستوران‌ها با خرید اجاق گاز های صنعتی این توانایی را دارند که به خوبی مدل های مختلف خدمات خود را به افراد تقدیم کنند.

گرما و حرارت خیلی زیاد شعله های اجاق گاز به صورتی است که که این توانایی را دارد که با سرعت بالا غذای مورد نیاز را آماده کند. افزون بر آن بر این نوع های مشعل‌ ها هم با مرغوبیت زیادی در برابر صدمه ها و ضربه ها و شست و شو دارای استحکام بالایی می باشند. تدارک دیدن یک یا چند اجاق گاز صنعتی برای آشپزخانه‌های صنعتی و رستوران‌ها کاری ضروری بوده و می باشد.

جدیدا موجود بودن مدل های متنوع اجاق گاز برای این شغل ها موجب خواهد شد که با توجه و دقت به انواع و ارزش اجاق گاز صنعتی پیگیر خریدن یک مورد مفید این اجاق گاز ها باشند. در پایان خلاصه وار یک بار دیگر انواع مختلف اجاق گاز ها را نام خواهیم برد: همان‌طور که عرض کردیم اجاق گاز دارای انواع متفاوت و متنوعی می باشد.

با دقت به مدل کاربری می‌توان اجاق گاز را به سه گروه اجاق گاز میله‌ای، اجاق گاز ورقه ای و اجاق گاز رومیزی گروه بندی کرد. با توجه به مدل استفاده، مقدار مصرف کردن گاز، انرژی برق و ترکیبی از دو انرژی یا سوخت گاز و برق می باشند.بعد از این همه توضیحات و مطالب مفید موثری که در رابطه با اجاق های گازی از مدل صنعتی به خدمت شما ارائه کردیم حتما این سوال برای شما ایجاد می شود که این گاز ها چه کاربرد هایی دارند؟ برای به دست آوردن پاسخ این سوال ادامه متن را با ما باشید.

برعکس اجاق گازهای نوع خانگی، اجاق گاز های صنعتی در رستوران‌ها و سالن‌های تهیه غذای بزرگ و عمده کاربرد بسیاری دارا هستند. این محل ها با هدف حجم کاری فوق اندازه ای که دارند، محتاژ‌اند به وسیله های مناسب‌ تری هم خواهند داشت. توانایی و نوع اجاق گاز های صنعتی به صورتی می باشد که می‌‌توان از آنها در جهت پختن مدل های مختلف غذا در رستوران‌ ها بهره برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.