قلم زنی روی مس توسط کودکی که دست و پا ندارد

مهارت مورد نیاز برای حکاکی یک صفحه را نمی توان اغراق کرد. حکاکی ها به توانایی هنری، قضاوت عالی و توجه به جزئیات نیاز داشتند. آنها همچنین به بینایی خوب و صبر نیاز داشتند.

مهمتر از همه، آنها به توانایی کار معکوس نیاز داشتند، زیرا قلم زنی روی مس چاپ معکوس ایجاد می کردند. این استعداد در هیچ کجا به اندازه بهترین نوشته های مسی آشکار نیست.

اینکه بتوانید در اسکریپت پیوندی دقیق و یکنواخت بنویسید یک چیز است. انجام آن به عقب یک مهارت کاملا متفاوت است. انگلیسی، جورج بیکهام بزرگ، استاد هنر حروف مسی بود، همانطور که در کتاب قلم جهانی (1750) مشهود است، متنی که او حتی توانست چپ و راست را توجیه کند.

برای تولید چنین کارهای خوب، ممکن است او، مانند بسیاری دیگر از حکاکی‌ها، طرح اصلی را به گونه‌ای برپا کرده باشد که بتواند آن را در آینه و به صورت معکوس ببیند.

همانطور که در مورد بسیاری از هیزم شکن ها و حکاکی های چوب وجود دارد، اکثر حکاکی های اولیه مسی شناسایی نشدند. آثار چاپی غالباً در ادبیات به‌عنوان «پس از» هنرمندی توصیف می‌شوند که اثر اصلی را که از آن حکاکی ساخته شده است، کشیده یا نقاشی کرده است.

درست است که برخی از هنرمندان، از جمله جی ام دبلیو ترنر و جان راسکین، از نزدیک بر بازتولیدهای حکاکی شده آثار خود نظارت داشتند و در این فرآیند به دانش عملی از تجارت دست یافتند، اما اکثر آنها نمی توانستند به همان شیوه ای که می توانستند روی مس اجرا کنند.

قلم زنی

بر روی کاغذ. در سال‌های بعد، به‌ویژه از دهه 1700، حکاکی‌های با استعداد از اعتبار برخوردار بودند. با حک کردن نام آنها، با حروف کوچک، در پایین هر صفحه مسی که به نوبه خود در چاپ نهایی ظاهر می شد، شهرت پیدا کرد. این شکل اولیه ثبت سوابق برای محققان امروزی بسیار مهم است.

نامی بر مجرای ارزشمندی که بین هنرمند اصلی و نویسنده وجود داشت، گذاشت. در جایی که مجوز هنری به حکاک اعطا شده بود، همچنین بینش ارزشمندی را در مورد اینکه چگونه حکاکی فکر می کرد یک تصویر باید با متن ارتباط برقرار کند، به دست می داد.

اینکه آنها چگونه یک موضوع یا یک شی را از طریق حکاکی نشان می‌دهند، می‌تواند بر باورها و ادراک از حقیقت تأثیر بگذارد، به ویژه زمانی که آن حکاکی برای اولین بار در کنار متن مرتبط ظاهر شد.

ممکن است سال ها طول بکشد تا یک نمایش متفاوت یا دقیق تر از نظر علمی ظاهر شود. ویلیام هوگارث، یوهان گئورگ ویل، ویلیام وولت، توماس هالووی، ویلیام بلیک و جورج کوک از جمله بهترین حکاکی‌هایی که این قدرت را در اختیار داشتند، بودند.