فروش اجاق گاز صنعتی اصفهان

آشپزی وپخت وپز هنری است که تنها با داشتن لوازم و ابزار آن امکان پذیر خواهد بود یکی از مهمترین این ابزارها اجاق گاز است که جزء لاینفک هر آشپزخانه و مطبخی می باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انواع اجاق گازها با طراحیهای متفاوت وجود دارند و اجاق گاز صنعتی اصفهان یکی از بهترین این مدلهاست.

فروش اجاق گاز صنعتی اصفهان

فروش اجاق گاز صنعتی

فروش اجاق گاز صنعتی اجاق گاز صنعتی در انواع مختلف بسته به تعداد شعله ها ونوع قرار گرفتن آنها تقسیم بندی می شوند که از میان آنها می توان به اجاق گاز 2 شعله ساده و 2 شعله کوره دار، 3 شعله ساده و کوره دار، 4 شعله ساده و 4 شعله کوره دار و همچنین 6 شعله و 8 شعله اشاره نمود.

منظور از کوره به اصطلاح همان فری می باشد که در قسمت زیر اجاق گاز قرار می گیرد ومی توان انواع خوراکیها را که به حرارت غیر مستقیم نیاز دارند ،مانند انواع جوجه. انواع پیتزا، کیک وشیرینی جات مختلف وغیره را در آن تهیه نمود.

اجاق گاز صنعتی مناسب استفاده در انواع رستورانها ،آشپزخانه های تهیه غذا وکیترینگها می باشد که می توان کار آشپزی وپخت وپز به مقدار زیاد را بر روی آن به سرعت وسهولت انجام داد.

برخی از گونه های کوچکتر آن نیز مناسب استفاده در منازل است وخانواده های بسیاری اقدام به خرید آن می نمایند تا بتوانند در کنار گاز آشپزخانه ، از آن برای مواقع ضروری استفاده کنند ودر ایام مختلفی مانند جشنهای عروسی ویا مراسمات عزاداری وهمچنین در هنگام پخت انواع نذری در ایام متفاوت سال، مورد استفاده قرار دهند .

این نوع از اجاق گازها هم به گاز شهری وهم به کپسول گاز مایع ،قابلیت اتصال دارند ومی توان نه تنها در محیط پوشیده آشپزخانه بلکه در فضاهای باز وحیاط ساختمان ومکانهای دیگر نیز مورد استفاده قرار داد وبخاطر وزن کم و سبک بودن حمل وجابجایی آن به سهولت انجام می شود.

جنس بکار رفته در این نوع از اجاق گازها اغلب از ورق استیل است چرا که استیل مقاومت بیشتری دارد وهمچنین به راحتی تمیز می شود وجنس پایه ها نیز از پروفیل ساخته شده است که در برخی از انواع اجاقها ، قابلیت تنظیم شدن را متناسب با محیط مورد استفاده ونیاز افراد گوناگون دارا می باشد.

اجاق گاز صنعتی اصفهان

اجاق گاز صنعتی اصفهان در شهرهای مختلفی از کشورمان، کار تولید اجاق گاز صنعتی انجام می شود و اصفهان یکی از شهرهای بزرگ صنعتی است که تولید و عرضه اجاق گاز در آن بسیار فراوان است.

اجاق گاز صنعتی اصفهان از نظز تعداد شعله های تعبیه شده بر روی آن ، دارای مدلها وطرحهای مختلفی می باشد که اکنون انواع این نمونه از تولیدات اصفهان را به اختصار معرفی می نماییم:

نوع 4 شعله اجاق گاز که دارای 4 شعله بزرگ وکوچک بوده که دور تا دور یکدیگر از کوچک به بزرگ قرار گرفته اند پایه های آن از جنس پروفیل است وجنس رویه اجاق گاز از فلز استیل ساخته شده است .

شعله ها قابل تنظیم بوده وحرارت آن را به راحتی می توان کم یا زیاد نمود وشما می توانید هر کدام از شعله ها را که نیاز داشتید روشن کنید ودر صورت عدم نیاز به شعله های اضافه تر، انها را خاموش نمایید.

برخی از انواع این مدل از اجاق گاز ،دارای پایه هایی هستند که قابلیت تنظیم ارتفاع را داشته واغلب در رستورانها و فست فودیها مورد استفاده قرار می گیرند و البته در منازل نیز برای حجم کم پخت وپز، کاربرد فراوانی دارد و این به دلیل جمع وجور بودن و اشغال فضای کم، توسط این نوع از اجاق ها است.

نوع 6 شعله اجاق گاز صنعتی که از انواع مدلهای پرطرفدار می باشد واین مشتری پسند بودن به لحاظ تعبیه شدن یک شعله بزرگ در وسط اجاق گاز است که پنج شعله کوچکتر اطراف آن را احاطه کرده اند.

این نوع از اجاقها یک فر نیز در قسمت پایین خود دارند وجنس بکار رفته در آن همانند گونه های قبل ،استیل است استحکام بالا وتمیز کردن راحت وعدم زنگ زدگی را می توان از مزیتهای آن برشمرد.

اجاق گاز 8 شعله که قابلیتهایی دو برابر اجاق گاز 4 شعله دارد ومی توان انواع مواد غذایی را با حجم زیادتر وبا سرعت عمل بیشتر بر روی آن طبخ نمود وبه گونه ای بهتر در زمان صرفه جویی به عمل آورد.

انواع بیرون برهای تهیه غذا که مقدار زیادی غذا را روزانه تهیه وتوزیع می نمایند استفاده از اجاق گاز 8 شعله بهترین گزینه است

یک عدد سینی در قسمت پایین اجاق گاز قرار گرفته است که اضافات وچربیهای مواد غذایی بر روی آن ریخته وقابلیت درآمدن وشستشو را دارد.

فرها در اینگونه از اجاق گازها حجم و.ظرفیتهای بالاتری دارند.

گفتنی است که انواع متفاوت اجاق گازهای صنعتی را می توانید متناسب با نیاز مصرفی خود وتعداد اعضای خانوار وحجم غذایی که بر روی آن طبخ می نمایید انتخاب کنید.

اجاق گازهای صنعتی طوری طراحی شده اند که انواع مختلف غذاها مانند انواع مختلف خوروشتها و پلوهای را با حجمهای کم یا زیاد می توان بر روی آنها تهیه کرد وبه دلیل استحکام قابل قبولی که دارند، وزن مقادیر سنگین مواد غذایی که بر روی آن قرار می گیرند را به راحتی تحمل می نمایند.

4 پایه استاندارد قرار گرفته در زیر اجاق گاز باعث می شود که تعادل اجاق به خوبی حفظ شده و در هنگام کار با آن نگرانی از بابت افتادن و یا ریختن مواد غذایی نداشته باشید.

نحوه قرار گیری شعله ها در نوع خطی نیز به حالتی است که می توان چند قابلمه را به طور همزمان روی آن قرار داد و چند مدل غذا را همزمان طبخ نمود.

اگر قصد خرید و تهیه این نوع از اجاقها را دارید به نکاتی از جمله نشان استاندارد بر روی آن توجه کنید چه بسا محصولات غیر استاندارد زیادی که در گوشه وکنار کشور ساخته وبه مشتریان عرضه می گردد ولی کیفیت لازم را نداشته وبه مرور زمان دچار زنگ زدگی ویا آسیبهای مختلفی می شوند و احتمال خطر آفرینی در آنها بسیار زیاد است چرا که نکات ایمنی در ساخت آن به طور کامل رعایت نگردیده است.

برای تجربه خرید امن تر به همراه کیفیت عالی می توانید این محصولات را با درج نشان استاندارد از مراکز ونمایندگیهای مجاز فروش تهیه کرده و با گرفتن اطلاعات لازم درباره نحوه کارکرد آنها و با توجه به نیاز خود،نمونه مناسب را انتخاب نموده و پس از کسب مشاوره های کاربردی از مشاوران سایت ، اقدام به دادن سفارش کرده ومطمئن باشید که محصولی با کیفیت عالی وبا قیمت مناسب را دریافت خواهید نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.