صندوق فروشگاه اسباب بازی هدیه جشنواره کن به سلبریتی ها بود

تاس، کارت و غیره بازی ساز: با اختراع چاپ چوب، در اوایل قرن پانزدهم تولید کارت رونق پیدا کرد. نورنبرگ یک شهر پیشرو در تولید کارت های بازی در آلمان است که ساخت بازی ها از جمله موارد دیگر از آنجا توسعه یافته است.

تولید صندوق فروشگاه اسباب بازی نورنبرگ برای مدت طولانی در دو مسیر اجرا شد اسباب بازی های فله ای ارزان از تامین کنندگان مختلف غیر صنفی
کالاهای انحصاری در تولید یکباره برای پاتریسیون ها و دربار شاهزادگان (فلزکاری هنری، نمایشگاه های مکانیزه، خانه های عروسک اختصاصی در مقیاس)

از قرن هفدهم تا قرن نوزدهم، دلالان اسباب‌بازی در نورنبرگ، اسباب‌بازی‌هایی را از نواحی مختلف تولید، که عمدتاً چیزهای چوبی ساخت داخل بودند، در اختیار داشتند. از قرن هجدهم، نورنبرگ به محل جمع آوری ایده ها، محصولات و نوآوری ها تبدیل شده است.

رقابت و موقعیت انحصاری نمایندگی‌های نورنبرگ (و سایرین) عمدتاً در وسعت دامنه و نسبت قیمت به عملکرد اتفاق افتاد، طبق این شعار: “در جایی تولید می‌شود که بتوان آن را ارزان‌ترین تولید کرد.”

تجارت گسترده باعث می‌شود که ویژگی‌های اصلی مناطق در هم آمیخته و گاهی ناپدید شوند، با اقدامات خود فروشندگان نورنبرگ احتمالاً رقابت تولیدکنندگان را در مناطق دیگر تقویت کردند تا بتوانند در اینجا ارزان‌تر خرید کنند.

در آغاز قرن نوزدهم تولید اسباب‌بازی‌های چوبی در نورنبرگ کاهش یافت. در حدود سال 1850، ناشران اسباب‌بازی در تورینگن (Sonneberg) و کوه‌های سنگ معدن که قوی‌تر شده بودند، به طور فزاینده‌ای در منطقه تسلط یافتند.

صندوق

اسباب بازی های چوبی: در قرن نوزدهم، سونبرگ به مرکز تولید اسباب بازی و تجارت اسباب بازی تبدیل شد. ناشران و بازرگانان سونبرگ با اسباب بازی های خود در آغاز قرن بیستم بر بازار جهانی تسلط یافتند و سونبرگ را به “شهر جهانی اسباب بازی” تبدیل کردند.

این اسباب بازی به شکل دیگری نیز بازتابی از جامعه است: دختر کوچک با بازی با خانه عروسک یاد می گیرد تا برای نقش آینده خود به عنوان خانه دار و مادر آماده شود.

از سوی دیگر، پسر کوچک با یک سرباز حلبی و یک پیست اتومبیل رانی، راه خود را به دنیای بزرگسالان احساس می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.