سویشرت پاییزی مردانه سردار آزمون به طرفدار مبتلا به سرطان خود وی تعلق گرفت

در چند فصل اخیر، مد بسیار راحت شده است، و در درجه اول به این فکر می‌کنیم که چگونه می‌توانیم احساس راحتی کنیم و “مد” باشیم.

بنابراین ما زیباترین لباس‌ها و کفش‌ها را از لباس‌های ورزشی بیرون آوردیم و آنها را در سبک‌های روزمره برای محل کار، دانشگاه، مدرسه، مهمانی‌ها و حتی برخی مناسبت‌های جشن ترکیب کردیم.

به هر حال، سویشرت پاییزی مردانه در دهه 1930 در افق مد ظاهر شد، زمانی که برند آمریکایی Champion فناوری موثری را برای دوخت مواد ضخیم تر در کارخانه توسعه داد. اولین نسخه ها برای محافظت از کارگران در برابر زمستان های سرد نیویورک در نظر گرفته شد.

چمپیون به زودی از ارتش ایالات متحده نیز سفارش سویشرت دریافت کرد که به نظر او لباسی عالی برای پوشیدن در طول تمرینات طاقت فرسا تفنگداران دریایی بود.

پس از آن سویشرت در دنیای ورزش نیز قهرمان شد. اما تا سال 1976 بود که فیلم پرفروش «راکی» به این ژاکت های افسانه ای جایگاه کالت خود را به ارمغان آورد.

سویشرت

این فیلم ظهور بوکسور دلچسب راکی ​​بالبوآ را دنبال می‌کند که با سختی راه خود را به ستاره‌ها رساند و با این ورزشکار سویشرت خاکستری خود را در طول سفر خود از حومه فیلادلفیا به قله‌های جهان همراهی کرد.

بعداً ادای احترام او را در چندین فیلم می‌یابیم، همچنین در سریال House of Cards که شخصیت‌های کمتر شرافتمندتری را نسبت به راکی ​​به تصویر می‌کشد.

در طول دهه 1970، فرهنگ هیپ هاپ، رپ، گرافیتی و بریک دنس در برانکس ظهور کرد و یکی از ویژگی های جنبش سویشرت بود.

سویشرت به رقصندگان اجازه می داد که آزادانه حرکت کنند و در عین حال هنرمندان گرافیتی را از دید پنهان می کردند.

این لباس سپس با اعتراضات همراه شد و متأسفانه با گروه‌های به حاشیه رانده شده، طی سال‌ها از استایل خیابانی به مد روز و در نهایت بخشی از یونیفرم فناوری تبدیل شد.

مشخص است که مارک زاکنبرگ به تازگی در جلسه با سرمایه گذاران وال استریت یک سویشرت پوشیده است. اصطلاح هودی در دهه 1990 ابداع شد و اولین بار توسط طراح نورما کمالی به باند فرودگاه ارائه شد. و از آن به بعد او نمی تواند از آن خارج شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.