اهدای لباس مرد عنکبوتی سیاه بچه گانه توسط رهبر به فرزند شهید کشوری

ابریشم باعث می شود که لباس کاملا برای پوست جذاب باشد. ابریشم از پیله های کرم ابریشم به دست می آید.

آنها از رشته های فیبروینی بلند تشکیل شده اند که کرم ها قبل از شفیره شدن می چرخند. مانند پشم، ابریشم می تواند تا یک سوم وزن خود را در رطوبت جذب کند و اثر تنظیم دما دارد.

بر روی پوست بسیار نرم و لطیف است و لباس مرد عنکبوتی سیاه بچه گانه را زیباتر می کند.

ابریشم درخشندگی خاصی دارد و به سختی چروک می شود. همچنین گفته می شود که اثر ضد باکتریایی دارد. این چیزی است که آنها را برای پوست های حساس بسیار جالب می کند.

هرچه رژیم کرم ابریشم بهتر باشد، کیفیت ابریشم بهتر است. از آنجایی که برای کاترپیلارهای حریص به مقادیر زیادی برگ نیاز است، باید تعداد مناسبی از درختان توت – منبع غذایی مطلوب آن – کاشته شود.

در کشاورزی بیودینامیک، یک فرهنگ ترکیبی ایجاد می شود تا چنین منطقه وسیعی را در تعادل نگه دارد. درختان میوه و برگریز در بین درختان توت کاشته می شوند تا لانه و سایه پرندگان را فراهم کنند.

از حشره کش ها و آفت کش ها نباید استفاده کرد تا نه تنها از خاک و گیاهان محافظت شود، بلکه ابریشم نیز بدون بقایای باقی بماند.

لباس

کیفیت بالای آستر باعث کیفیت بهتر ابریشم می شود. مخروط‌ها بزرگ‌تر هستند، ابریشم الاستیک‌تر است و دارای نخ یکنواخت‌تر با درخشندگی بالاتر است. هنگام رنگ آمیزی، رنگ کمتری مورد نیاز است.

بدن، پیراهن و پیراهن ما از 70-80٪ پشم و 20-30٪ ابریشم ساخته شده است.

این نسبت برای لباس نوزاد ایده آل است. شما نه تنها می توانید این را اندازه گیری کنید، بلکه می توانید آن را نیز احساس کنید.

پشم و ابریشم به دلیل اثر ضد باکتریایی و تنفسی خود بوی عرق را به این راحتی جذب نمی کنند. اما با بوی بسیار فردی بدن متفاوت است: این بوی به خوبی توسط الیاف پشم جذب می شود.

و این یک مزیت بزرگ است! بیایید خود را به جای یک نوزاد تازه متولد شده بگذاریم: او هنوز بینایی بسیار ضعیفی دارد، بنابراین محیط اطراف خود را عمدتاً از طریق لمس و بویایی درک می کند. وقتی پشم بوی والدین و شیر مادر را جذب می کند، کودک احساس امنیت و آرامش می کند.

بنابراین توصیه می کنیم که والدین آینده اولین اقلام پشمی/ابریشمی (لباس بدن، شلوار یا پتوی کودک) را قبل از زایمان در بسته بندی ببندند و برای چند شب به رختخواب والدین خود ببرند تا از قبل جذب شوند. بوی بدن بی نظیر پدر و مادر.

اینگونه است که ما برای نوزادان راحت‌تر می‌توانیم در این دنیا مستقر شوند.