از مریم گلی به عنوان سد خونی مغزی مدل‌سازی شد

گیاهان بسیار خواص های مختلف دارند و میشود با گیاهان زیادی در محصولاتی مانند دم نوش و یا غیره استفاده نمود یکی از محصولاتی که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد گیاه مریم گلی است که بسیار آرامش دهنده است.

مریم گلی در یک آزمایش آزمایشگاهی که در آن سد خونی مغزی مدل‌سازی شد، مشخص شد که برخی از فلاونوئیدها و متابولیت‌های گلوکورونید آن‌ها احتمالاً می‌توانند از سد خونی مغزی عبور کنند و برای بدن مفیدند.

معمولا کنجد به دلیل این که خواص زیادی دارد بسیار مورد استفاده مردم قرار میگیرد ولی سئال این است که کنجد را با چی بخوریم چرا که مصرف موادی مانند کنجد گردو و غیره اگر با برخی محصولات دیگر باشد جذاب مواد معدنی اش در بدن زود تر انجام می شود.

مریم گلی

محصولات کشاورزی در ایران با کیفیت های مختلفی تولید میشوند و مهد محصولات پر فروش ما محصولات کشاورزی استان گلستان است که مواد مختلفی را در کیفیت های اعلا تولید میکند و به عرصه فروش قرار می دهد.

مواد به‌دست‌آمده از گیاه مریم گلی که در دو منطقه اتیوپی رشد کرده‌اند، تفاوت‌های کمی قابل‌توجهی را بدون واگرایی کیفی با بیشتر روغن‌های گزارش‌شده در گیاهان در حال رشد در سایر نقاط جهان نشان دادند.

مراکز مختلفی هستند که به فروش محصولات و تجهیزات پزشکی می پردازند و یکی از پر استفاده ترین محصولات پزشکی دستگاه قند خون است برای افرادی که مشکل دیابت دارند می توانند از آن استفاده کنند  و میتوانند این محصول را از مرکز فروش دستگاه تست قند خون رایگان تهیه و خریداری نمایند.

 • منابع:
  1. Traditional application of Sage
 • تبلیغات:
  1. ظروف نقره و استفاده از آن توسط انسانهای اولیه
  2. تاریخچه و نحوه به وجود آمد اولین صندل تاریخ
  3. پیرزنی راز میلیاردر شدن خود را بازگو کرد !
  4. سلاح محبوب معلمان دهه 60 لوله پلی اتیلن بود!