ادویه در افغانستان در رنگ آمیزی منازل استفاده می گردد

تحقیقات نشان داده است که  ادویه زنجبیل در آرام کردن حالت تهوع مرتبط با بارداری و کاهش ناراحتی شکم پس از جراحی موثر است. برخی از مطالعات همچنین نشان داده اند که زنجبیل شدت بیماری حرکت را کاهش می دهد یا به طور کلی از علائم جلوگیری می کند.

حتی ممکن است به تهوع و استفراغ ناشی از شیمی درمانی در صورت مصرف همراه با داروهای ضد تهوع کمک کند. (قبل از مصرف زنجبیل در حین مصرف داروهای شیمی درمانی ابتدا از پزشک خود بپرسید، زیرا می تواند با برخی داروها تداخل منفی داشته باشد.)

نکته وعده غذایی: این ادویه در افغانستان و زنجبیل را با اضافه کردن آن به غذاهای سرخ کردنی، اسموتی ها یا نوشیدن آن در چای وارد رژیم غذایی خود کنید. همچنین می توانید آن را به سس های سالاد خانگی و محصولات پخته شده اضافه کنید.

ادویه کاین نوعی فلفل چیلی است که در غذاهای جنوب غربی آمریکا و همچنین غذاهای مکزیکی، کریول و کاجون پیدا خواهید کرد.

فلفل دلمه ای حاوی ماده ای به نام کپسایسین است. این چیزی است که آنها را تند می کند و همچنین چیزی است که می تواند باعث تسکین درد شود.

ادویه

ادویه کپسایسین تعداد سیگنال های درد ارسال شده به مغز را کاهش می دهد. نتیجه؟ شما آنقدر ناراحتی را ثبت نمی کنید. روی درد ناشی از آرتریت و آسیب عصبی مرتبط با دیابت اثر می گذارد. می توانید کرم های حاوی کپسایسین را مستقیماً روی مفاصل و ماهیچه ها بمالید.

تحقیقات آزمایشگاهی و مطالعات روی حیوانات نشان می دهد که خوردن فلفل هندی می تواند به چیزی که باعث دردهای داخلی زیادی می شود کمک کند:

زخم. اگرچه مردم اغلب غذاهای تند را با ناراحتی معده مرتبط می‌دانند، کپسایسین با محدود کردن رشد باکتری‌های عامل زخم (هلیکوباکتر پیلوری یا هلیکوباکتر پیلوری)، کاهش اسید اضافی معده و افزایش جریان خون به کاهش زخم‌ها کمک می‌کند.

نکته غذایی: از این ادویه هر زمانی که می خواهید به غذای خود حرارت بدهید استفاده کنید. در فلفل قرمز، سوپ، خورش و گوشت عالی است. برای یک پیچ و تاب سرگرم کننده، یک قطره به شکلات داغ اضافه کنید.