اجاق گاز صنعتی خطی تمام استیل

اجاق های گاز انواع مختلف و متنوعی که کاربرد های گوناگونی دارند. اگر بخواهیم آنها را به چند گروه،دسته بندی کنیم،آنها به دو دسته معروف:1_اجاق گاز صنعتی خطی.2_اجاق گاز خانگی. که هر کدام زیر شاخه هایی دارند که در ادامه در رابطه با این ها بخصوص اجاق های صنعتی توضیحات و نکات مفید و کاربردی خدمت شما مخاطبان گرامی ارائه خواهیم کرد.لطفاً با ما همراه باشید.

اجاق گاز صنعتی خطی تمام استیل

اجاق گاز صنعتی خطی

اجاق گاز صنعتی خطی اجاق گاز های صنعتی انواع مختلفی دارند،یکی از این انواع که خیلی هم در رستوران ها و قهوه خانه ها به چشم می خورد نوع خطی آن می باشد.در ادامه توضیحاتی در رابطه با هم اجاق گاز های صنعتی خطی و هم در رابطه با انواع دیگر آنها خدمت شما مخاطبان گرامی ارائه خواهیم داد.لطفاً با ما همراهی کنید.

اجاق گاز های صنعتی انواع مختلفی دارند،در بین این انواع یک مدل خاص توانسته بسیار در این حوضه پیشرفت های بسزایی داشته باشد و طرفدار های زیادی را به خودش جذب کند.این نوع کاربرد های بسیاری در آشپزی های صنعتی نیز دارد،این نوع:مدل اجاق گاز های صنعتی خطی می باشد.

اجاق گازهای خطی صنعتی به چه چیزی می گویند؟ اجاق گاز های خطی مفید برای تمامی مراکز غذای آماده و آشپزخانه های هتل ها و کترینگ ها است. دارنده چند شعله خطی ویک فر بسیار عالی است. دارای تقسیم کننده شعله یکدست در تمامی شعله ها به گونه همزمان است.

موثر برای پختن مدل های سس قارچ پاستا و همساز ظرف های وک مفید برای پخت و پز انواع نیمروها و صبحانه و مدل های خورشت و پاستا مفید است. دارنده سینی روغن گیر در تحت کار است.

اجاق گاز صنعتی به کدام اجاق گاز ها گویند؟ اجاق گاز های صنعتی به گونه یک وسیله به قصد پختن در رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی و خانگی و حتی برای خانه به کار گرفته می شود.

اجاق گاز صنایع دارنده مدل های مختلف و تعداد و مقدار شعله های حرارت دهنده متفاوتی است. مالکان رستوران‌ها با خرید اجاق گاز های صنعتی این توانایی را دارند که به خوبی مدل های مختلف خدمات خود را به افراد تقدیم کنند.

گرما و حرارت خیلی زیاد شعله های اجاق گاز به صورتی است که که این توانایی را دارد که با سرعت بالا غذای مورد نیاز را تهیه خواهد کرد. اضافه بر آن بر این نوع های مشعل‌ ها هم با مرغوبیت زیادی در برابر صدمه ها و ضربه ها و شست و شو دارای استحکام بالایی می باشند.

تدارک دیدن یک یا چند اجاق گاز صنعتی برای آشپزخانه‌های صنعتی و رستوران‌ها کاری الزامی بوده و می باشد. این روز ها موجود بودن مدل های متنوع اجاق گاز برای این شغل ها موجب خواهد شد که با توجه و دقت به انواع و ارزش اجاق گاز صنعتی پیگیر خریدن یک مورد مفید این اجاق گاز ها باشند.

در انتها خلاصه وار یک بار دیگر انواع مختلف اجاق گاز ها را نام خواهیم برد: همان‌ شیوه که عرض کردیم اجاق گاز دارای انواع متفاوت و متنوعی می باشد. با دقت به مدل کاربری می‌توان اجاق گاز را به سه طبقه اجاق گاز میله‌ای، اجاق گاز ورقه ای و اجاق گاز رومیزی گروه بندی کرد.

با توجه به مدل استفاده، مقدار مصرف کردن گاز، انرژی برق و ترکیبی از دو انرژی یا سوخت گاز و برق می باشند.بعد از این همه توضیحات و مطالب مفید تاثیر گذاری که در رابطه با اجاق های گازی از مدل صنعتی به خدمت شما ارائه کردیم حتما این سوال برای شما ایجاد می شود که این گاز ها چه کاربرد هایی دارند؟ برای به دست آوردن جواب این سوال ادامه متن را با ما باشید.

برعکس اجاق گازهای نوع خانگی، اجاق گاز های صنعتی در رستوران‌ها و سالن‌های تهیه غذای بزرگ و عمده کاربرد بسیاری دارا هستند. این محل ها با هدف حجم کاری فوق اندازه ای که دارند، محتاژ‌اند به وسیله های مفید تری هم خواهند داشت.

ناگفته نماند که از اجاق گاز های خطی در مصرف خانگی هم استفاده می شود البته از نوع کوچک تر آن،می توان گفت که بیشتر اجاق گاز های که ما در خانه ها داریم و میبینیم از نوع خطی و بعضی از آنها تمام استیل هستند و کاربرد های فراوان و بسزایی دارند.

اجاق گاز صنعتی تمام استیل

اجاق گاز صنعتی تمام استیل اجاق گاز ها از جنس های مختلفی ساخته می شوند، اجاق گاز های صنعتی نیز از این قاعده مستثنا نیستند و آنها هم از جنس های مختلفی ساخته می شوند که جنس معروف آن استیل است،و از نظر مردم و کارشناسان نوع تمام استیل آن بهتر و با دوام تر می باشد.

اگر بخواهیم به گونه خلاصه به برخی از فواید این نوع گاز ها و اجاق های که از جنس تمام استیل می باشند را بیان کنیم،می توانیم به گزینه های زیر اشاره کنیم:

گزینه اول:این نوع زنگ نمی زند و برای مناطق مختلف کشور ایران مثل جنوب و شمال که رطوبت هوا بسیار بالا می باشد بسیار مناسب است، همچنین برای آشپزخانه هایی که بخار و رطوبت بالایی دارند و تهویه مناسبی ندارند.

گزینه دوم:این جنس،یعنی استیل همان طور که می دانیم بسیار زیبا و دلنشین است و همچنین دلنشین و همین زیبایی آنها است که طرفدار های زیادی را با آنها جذب کرده است.

گزینه سوم:فایده بعدی آنها مقاوم بودن آنها است.این فایده نیز باعث شده که اجاق گاز های صنعتی را از استیل و تمام استیل بسازند.این خلاصه‌ای از فواید این نوع اجاق گاز های صنعتی می باشد.

مشخصات حرفه ای این نوع اجاق های صنعتی به شرح زیر است: اجاق گاز های صنعتی خطی دارنده اندازه های:طول نود در عرض هشتاد و پنج در ارتفاع نود سانتی متر است. دارنده بدنه همه از جنس فلز استیل چهار صد و سی خش‌دار قطر هشت دهم است.

شیر هایی از جنس باکالیت نسوز با توانایی حرارتی سی صد درجه سانتی گراد را دارا است. این سیستم زیر مجموعه وسایل آشپزخانه های صنعتی بوده و یک سال ضمانت کتبی و ده سال خدمات را به کمک دارد. مقرون به صرفه برای پخت و پز در آشپزخانه های هتل ها و قهوه خانه ها و رستوران ها خواهد بود.

توانایی و قابلیت ها و نوع اجاق گاز های صنعتی به شیوه ای می باشد که می‌‌توان از آنها در جهت پختن مدل های مختلف غذا در رستوران‌ ها بهره برد.

امیدواریم به سوالات خودتان در رابطه با این موضوع با توجه به این مطالب پاسخ کافی داده باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.